Tüm projelere dön

terma.com.tr

Proje detayları için aşağı kaydırın.

Marka

hizmetler

kategori

proje süresi

Terma Ledcouture

Son yıllarda hızla gelişen ve günümüzde kullanım alanları oldukça artan led aydınlatma sistemlerinde 1993 yılından beri Türkiye'nin öncü firmalarından olan Terma Ledcouture için led sektöründe bulunduğu konuma yakışır ve günümüz dijital dünyasının trendlerine uyan bir web sitesi hayal ettik.

Projeyi İncele

İLK İZLENİM ÖNEMLİDİR.

Web sitenizde yer alan içerik ne kadar iyi olursa olsun ilk izlenim çok önemlidir. İlk ve doğru izlenim tek bir yoldan geçer; doğru fotoğraf seçimi...

Terma.com.tr'nin anasayfasında yer alan slider'da gün batımının eşsiz güzelliğini ve led aydınlatmanın kusursuzluğunu kullandık.

Açılışta dev slider'ın yer aldığı modern ana sayfa Terma'nın global hedeflerini temsil ediyor.

BÜTÜNLÜK HER ŞEYDİR.

Terma'nın sosyal medya stratejisinde yer alan "LED IT" serisine anasayfamızda yer vererek web sitesi ile sosyal medya hesapları arasında bir bağ oluşturduk.

*Led it serisi: Feel, Spark, Destine, Explore, Touch, Smile, Shine, Imagine, Brighten… Serimizle, duygularımızı ve davranışlarımızı firmamız ile ilişkilendirerek, kurum ile müşterileri arasında hayata dair bir bağ kurduk.

DENEYİMLERİNİZİ AKTARIN.

Sektörün öncülerinden olan Terma Ledcouture, yılların vermiş olduğu deneyimlerini site ziyaretçileri ve led meraklılarıyla paylaşması gerektiğini düşündük. Bu yüzden led aydınlatma sistemleri hakkında bilinmeyenlere, led aydınlatmanın avantajlarına ve püf noktalarına LED BLOG'da yer verdik.

ÜRÜNLER VE TEKNİK ŞABLON

3 Ana ve 28 alt kategoriden oluşan 200'e yakın ürünün ve teknik detaylarının yer aldığı iç sayfaları büyük bir özveriyle oluşturduk ve defalarca kontrol ettik.